«План заходів із впровадження безбар’єрного простору важливий для області. Зважаючи на сьогоднішні реалії, це вже необхідність. Вона не лише в архітектурній доступності, а й в інших сферах нашого життя. Подолання перешкод в них говорить про повагу один до одного. Вдячна, що до цього процесу долучилися не тільки посадовці, а й громадськість», – зазначила заступник начальника ОВА Надія Задорожна.
В основі регіонального документу – засади, передбачені Національною стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні. Попередньо він пройшов публічні консультації. Розглянули його також профільні департаменти ОВА, команди в районах і громадах.
Виконання заходів цього плану дозволить досягнути на місцях всіх видів безбар’єрності. А саме – фізичної, інформаційної, цифрової, суспільної, освітньої та економічної.
Кроки у ньому розраховані на два роки. Їх погодили представники Ради безбар’єрності області. Далі проєкт має затвердити очільник Дніпропетровщини.
Навіть у 70+ можна бути сповненим енергії, жаги до життя й бажання перемагати. Сьогодні це…
Мова на часі. Таку назву має публічна розмова, яка відбуватиметься 18 липня у Музеї історії міста…
Чоловік української співачки Наді Дорофєєвої - Міша Кацурін – отруївся у власному ж ресторані. Обранець артистки зовсім нещодавно відкрив…
Планування подорожі потягом в Україні може стати значно економнішим, якщо знати певні правила формування цін на квитки…
За результатами розгляду заяв, поданих у період з 9 по 22 червня 2025 року, маємо…
Поліцейські Павлограда розшукують 55-річного Віктора Петраша. 15 липня до поліції надійшло повідомлення про те, що…