Як встановили правоохоронці, чоловік систематично ображав 35-річну співмешканку, принижував її нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою та спричиняв їй емоційні страждання. Унаслідок такого поводження жінка перебувала у постійному психологічному напруженні та страху.
Поліцейські фіксували факти домашнього насильства й складали адміністративні матеріали – однак чоловік продовжував агресивну поведінку.
Слідчі відділення поліції №2 Дніпровського районного управління поліції № 2 повідомили йому про підозру за ст. 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство). Наразі матеріали кримінального провадження передані до суду для подальшого розгляду.
Поліція закликає: не мовчіть про випадки домашнього насильства. Якщо ви стали жертвою або свідком – не зволікайте, звертайтесь за допомогою. Ваше вчасне звернення може врятувати життя.
У Дніпрі ліквідували пожежу на території підприємства. Вранці 13 травня надійшло повідомлення про пожежу на…
Декорації вже встановлено. Репетиції вистави «Вій» тривають… Містична історія Миколи Гоголя оживає на сцені Театру…
Із настанням теплої пори року та активним ростом рослинності у Кам’янському розпочався сезон активного покосу…
Український співак Ігор Целип разом зі співачкою Мар’яною Романишин презентували нову спільну пісню “Весільна” —…
Бур’яни між бруківкою - поширена проблема для дворів і тротуарів. Є кілька простих і доступних…
На даний момент в одному з підрозділів КП "Транспорт" Кам'янського проходять поточний середній та ревізійний…