Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
Самостійно мати не змогла звільнити малечу та звернулася до рятувальників. Вони розпилили огородження дитячої гірки та вивільнили дитину.
На щастя, хлопчик не зазнав ушкоджень, тому медичної допомоги не потребував.
За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у 2024 році на території країни було зареєстровано понад 300 подібних побутових інцидентів за участі дітей на майданчиках. Найчастіше вони пов’язані з несертифікованими або зношеними елементами конструкцій.
Фахівці закликають батьків бути уважними під час прогулянок із малюками, а також звертати увагу на технічний стан майданчиків. Особливо це актуально для міст і селищ, де дитяча інфраструктура потребує модернізації або капітального ремонту.
Ввечері, 11 травня, спокій мешканців Саксаганського району Кривого Рогу порушив потужний вибух, повідомлення про який…
У вівторок, 12 травня, у Дніпрі на Січеславській Набережній біля готелю «Дніпропетровськ» сталася аварія за…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "У Камʼянському без надзвичайних подій.…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Восьмеро людей загинули, 11 – дістали поранень. Майже…
У Нікополі 11 травня сталася жахлива подія, яка вкотре нагадує про підступність ворожих боєприпасів. Чоловік,…
У Дніпрі патрульні поліцейські виявили двох неповнолітніх водіїв, які сіли за кермо без права керування…