Події

Дніпрянин порізав знайому ножем: що вирішив суд

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень жінці обвинувачений проведе 5 років за ґратами – вирок суду. Напад на потерпілу стався у травні 2025 року в Чечелівському районі Дніпра.
Під час конфлікту між знайомими чоловік завдав 25-річній жінці ножового поранення, після чого втік з місця злочину.
Працівники кримінальної поліції відділу поліції № 3 Дніпровського РУП № 1 встановили місцеперебування 38-річного зловмисника та затримали його. Знаряддя злочину вилучили.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).
На підставі зібраних доказів суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
Олена

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

2 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

4 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

5 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

6 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

6 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

7 години ago