Мер Кам’янського отримав подяку за підтримку захисників від центру спеціального призначення «Схід»

Мер Кам’янського зустрівся з військовослужбовцями та командиром військової частини А4804 окремого центру спеціального призначення «Схід» Сил спеціальних операцій України.

“Мав честь отримати подяку від командира частини за постійну допомогу військовим та реалізацію разом кількох проєктів. Ця відзнака — для всієї громади Кам’янського, для кожного, хто долучається до спільної справи допомоги українським воїнам.

Разом із керівником благодійного фонду «Осоння України» Олександром Крутьком системно працюємо, аби наші Захисники отримували своєчасну підтримку за конкретними запитами і потребами. Дякую Силам спеціальних операцій за визнання та довіру. Кам’янське завжди поряд із своїми Захисниками!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *