В одному із садових товариств Кам’янського припинили водопостачання

Про вимушені заходи повідомив депутат міськради Олександр Самойлович.

“Шановні мешканці БАМівського району!

Хочу надати роз’яснення щодо ситуацію, яка склалася на водоймі БАМ:
Як депутат міської ради по виборчому округу №1, я прийняв вимушене рішення тимчасово обмежити подачу води до садового товариства “Хімік‑2”.
Це вимушений крок, пов’язаний із різким падінням рівня води у ставку через тривалу спеку та складні погодні умови. На сьогодні рівень води місцями опустився до 50 см, що створює реальну загрозу рибі та всій екосистемі ставка, яку ми з вами спільно відновлювали та зариблювали протягом останніх двох років. Тому, саме збереження водойми та турбота про його відновлення є головною причиною таких заходів, якщо зараз не діяти, можемо втратити спільний природний ресурс.
Прошу всіх мешканців з розумінням поставитися до ТИМЧАСОВИХ обмежень і ощадливо користуватися наявними запасами води.
Збереження ставка сьогодні – це запорука того, що ми і в майбутньому матимемо чисте, повне життя місце для відпочинку та гордості нашого району.
Нагадаю, що БАМівська водойма була відновлена кілька років тому завдяки підтримці міської влади та ГО “Бджола”, та також за безпосереднього сприяння мера нашого міста Андрія Леонідовича Білоусова.
Ми й надалі продовжуємо працювати над покращенням умов життя в нашому місті та дбаємо про збереження його природних багатств.
Ваша підтримка зараз – це внесок у майбутнє нашого району і наших дітей. Разом бережімо наше спільне надбання!” – пояснив Самойлович.
Олена

Recent Posts

У Кам’янському відзначили День Героїв (відео)

В урочистостях взяв участь мер Андрій Білоусов. "Сьогодні Україна відзначає День Героїв В наш час…

4 години ago

З Днем морської піхоти, Кам’янське!

Військових привітав мер Андрій Білоусов. "Морська піхота — це синонім виняткової дисципліни, високої боєздатності та…

4 години ago

Що покаже театр Кам’янського у червні

Репертуар на червень Театру ім. Лесі Українки вже чекає. Нехай це літо почнеться з особливих…

5 години ago

У театрі Кам’янського тривають останні репетиції прем’єрної вистави “Вій” (фото)

Репетиції тривають… Крок за кроком у Театрі ім. Лесц Українки народжується містерія «ВІЙ» за повістю…

6 години ago

Комунальники наводили лад на вулицях Кам’янського

Є зміни, які помітні одразу. А є ті, що щодня роблять міський простір безпечнішим і…

6 години ago

Юні дизайнери Кам’янського показали свої таланти

В Кам'янському у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості (директор Оксана Гунько) відбувся щорічний конкурс…

7 години ago