Культура

Юна піаністка із Кам’янського гідно виступила на міжнародному конкурсі мистецтв

ІІІ Міжнародний конкурс мистецтв “ЛОВІ МОМЕНТ” відбувся у дистанційному форматі 10 липня у м.Київ. Цей конкурс — подія, яка подарувала кожному учаснику шанс наповнити моменти життя красивими смислами, яскравими враженнями, а ще – можливість самореалізації.

Учениця Кам’янської школи мистецтв №2 фортепіанного відділу Карина Сатановська взяла участь у номінації «Фортепіано» та досягла успіху! Їй вручили диплом II премії за виконання поліфонічного твору І.С.Баха “Менует G-dur”.

Цей конкурс — про сміливість творчості, про працьовитість та любов до мистецтва. Кожен виступ був не просто номером, а моментом емоції та таланту. І наша Каріна виявила свою музичну обдарованість, здобула визнання.

Вітаємо юну піаністку з цією перемогою та бажаємо нових досягнень!

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

3 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

5 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

5 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

6 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

7 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

7 години ago