Categories: Події

У Дніпрі працівники ТЦК начебто побили колишнього військовослужбовця: що кажуть в установі

У Дніпрі під час роботи з оповіщення стався конфлікт за участі військовослужбовців ТЦК. Бійка потрапила на камери телефонів, а потім відео розповсюдилося у соцмережах. У соцмережах вказували, що побили військового, який лікувався від контузії.

У Дніпропетровському обласному ТЦК та СП прокоментували бійку. Про це повідомляє Інформатор.

За версією соцмереж, ТЦК зупинили кур’єра Glovo для перевірки документів на вулиці Запорізьке шосе, 9. І потім до військових підійшов чоловік, який начебто заявив, що є військовим, і начебто заступився за кур’єра. І в цей момент між учасниками виник конфлікт, який вже потрапив на відео. Зазначаємо, що відеофрагмент, який розповсюджується у соцмережі може не повністю висвітлювати ситуацію.

Офіційна версія подій від обласного ТЦК

В обласному ТЦК підтвердили факт події. І зазначили, що ця інформація є маніпулятивною. У той день співробітники ТЦК дійсно зупинили чоловіка для перевірки документів, які той спокійно надав. І в ситуацію втрутився нетверезий громадянин у цивільному. Той сказав, що військовий і почав ображати та провокувати. Потім чоловік забіг у під’їзд та вийшов вже у військовому одязі й знову продовжив конфлікт.

“У ході конфлікту з’ясувалося, що ця особа не є чинним військовослужбовцем і була знята з військового обліку. На місце події викликали співробітників Національної поліції, і наразі тривають слідчі дії”, — зазначили в у Дніпропетровському обласному ТЦК та СП.

У спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону зазначили, що інцидент мав місце 8 серпня. І проводяться перевірки щодо побиття можливого колишнього військового. За цим фактом зареєстроване кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 КК України. Під час слідства мають встановити всі обставини бійки.

Наразі вирішується питання щодо реєстрації окремого кримінального провадження за фактом фізичного спротиву працівникам ТЦК.

За фактом бійки відкрите кримінальне провадження
Олена

Recent Posts

Вдарила ножицями прямо в серце: дніпрянка вбила співмешканця

Поліцейські Дніпра затримали жінку за підозрою у вбивстві співмешканця. У ході конфлікту підозрювана завдала чоловіку…

1 годину ago

На Дніпропетровщині припинено діяльність 31 шахрайського call-центру

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної та окружних прокуратур припинено діяльність 31 шахрайського кол-центру, які працювали…

2 години ago

Визначився срібний призер чемпіонату Кам’янського з футболу

У Кам’янському відбулись два матчі чемпіонату міста з футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів.…

2 години ago

На Дніпропетровщині лікаря та спільника затримали за організацію схеми ухилення від мобілізації

Фігуранти обіцяли військовозобов’язаним за 5 тис доларів домовитися із завідуючим відділення однієї з міських лікарень…

3 години ago

Ворог атакував Дніпро: троє поранено

Про наслідки ударо повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вранці ворог атакував Дніпро ракетами. Постраждали троє…

3 години ago

У Кам’янському без надзвичайних подій

Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Вранці ворог атакував Дніпро ракетами.…

3 години ago