У Кам’янському перевірили санітарний та технічний стан багатофункціональних спортивних комплексів

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“За останні декілька років ми побудували у нашому місті п’ять великих багатофункціональних спортивних комплексів. Вони розташовані у різних районах: у Карнаухівці, на Соцмісті по проспекту Конституції, два – на Лівому березі та один на мікрорайоні Черемушки, біля Ліцею №18. Це важливі об’єкти для розвитку спорту та активного дозвілля мешканців.

Разом із своїми підлеглими провів об’їзд, щоб перевірити їх санітарний та технічний стан. Надав ряд зауважень і встановив короткі строки для їх усунення. Загалом спортивні комплекси перебувають у задовільному стані. Слідкуємо за їх роботою, адже тут щодня тренуються наші діти, займаються спортом дорослі мешканці. Крім того, на базі стадіонів регулярно проводяться спільні заходи та спортивні змагання. Так ми не лише згуртовуємо громаду, а й залучаємо все більше людей до активних занять спортом.

Працюємо аби створювати комфортні умови для активного дозвілля та розвитку здорової молоді. Спортивна інфраструктура — це інвестиція у здоров’я та майбутнє громади, і цей напрямок роботи завжди буде серед наших пріоритетів”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині зник 17-річний хлопець

Поліція м.Кривий Ріг розшукує 17-річного Богдана Бесараба. 21 листопада хлопець пішов з дому та наразі…

29 хв. ago

«Соціальні виплати»: поліцейські застерігають від поширеної шахрайської схеми emy

Зловмисники поширюють у соціальних мережах та месенджерах фейкові посилання на нібито офіційні ресурси. Після переходу…

35 хв. ago

У Дніпрі чоловік поцупив парфуми в магазині

На вулиці Велика Діївська у Дніпрі місцевий житель, обравши товар з полиці, вирішив не оплачувати…

1 годину ago

Смертельна ДТП у Дніпрі: зіштовхнулися ВАЗ і маршрутка з пасажирами

Увечері, 22 листопада,  на вулиці Електричній Самарського району  Дніпра, сталася жахлива ДТП. По прибуттю за…

2 години ago

У Камʼянському пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ №5 з плавання

У пʼятницю, 21 листопада, у Камʼянському пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ №5 з плавання. У змаганнях…

2 години ago

Графіки відключення світла у Кам’янському на 23 листопада

Згідно з інформацією ДТЕК, сьогодні діють такі графіки:

2 години ago