В селі Знаменівка Самарівського району повністю висохло озеро Велике. Про це повідомляє “Відомо” з посиланням на Telegram-канал “Новік NOW”.
На Дніпропетровщині водойми зникають одна за одною. Це сталося і з озером Великим. Замість води тут лишилася лише суха земля.
Як відомо, це не єдиний випадок – подібна картина і в інших населених пунктах Дніпропетровщини.
Зазначимо, в Україні близько половини річок і озер перебувають у незадовільному стані. Вони страждають від промислового та сільськогосподарського навантаження, побутового водокористування, зміни клімату та наслідків війни. Деякі водойми вже пересихають, а для Дніпра цього року стало характерним аномально раннє “цвітіння”.
Експерти наголошують, що за таких умов важливо не лише зберігати водні ресурси, а й відновлювати їх природний стан. Це питання стає критичним для регіонів, які найбільше постраждали від руйнування Каховської ГЕС.
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
22 листопада на базі ДЮСШ №4 відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивної акробатики серед юніорів…
Поліція Дніпра працювала на місці стрілянини в Самарському районі міста. Внаслідок події поранення отримали двоє…
Труп без голови та деяких кінцівок знайшли в суботу, 22 листопада, в лісопосадці в Кривому…
Поліція м.Кривий Ріг розшукує 17-річного Богдана Бесараба. 21 листопада хлопець пішов з дому та наразі…
Зловмисники поширюють у соціальних мережах та месенджерах фейкові посилання на нібито офіційні ресурси. Після переходу…