Categories: Події

На Дніпропетровщині чоловік пограбував храм

Подія сталася 13 жовтня близько 18:30 у селі Орлівщина Самарівського району. 32-річний чоловік зайшов до приміщення Свято-Покровського храму та забрав пожертви на суму майже 6 тисяч гривень, після чого покинув місце злочину.

Про подію одразу повідомила працівниця іконної лавки настоятелю храму. Останній, не гаючи часу, вирушив на пошуки злочинця та вже у центрі селища, в одному з магазинів, помітив чоловіка, схожого за описом.

Настоятель викликав працівників поліції, які оперативно прибули на місце та затримали підозрюваного. Ним виявився 32-річний раніше судимий мешканець іншого міста.

Під час проведення першочергових слідчих дій поліцейські вилучили грошові кошти, отримані злочинним шляхом, а також інші речові докази.

Фігуранта затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі слідчі повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу — тримання під вартою.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині чоловік вдарив ножем сусіда

56-річний чоловік під час конфлікту ножем вдарив потерпілого у груди. Для надання медичної допомоги 47-річного…

2 хв. ago

У Дніпрі спалахнув автобус

1 червня, у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького сталася пожежа. Тут зайнявся автобус. Інформація про…

32 хв. ago

Важка ніч у Кам’янському: пошкоджені будинки, троє постраждалих

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ворог здійснив чергову масовану атаку на Україну. За…

47 хв. ago

Ворог вночі атакував Дніпропетровщину ракетами та безпілотниками: шестеро загиблих та 36 поранених

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Шестеро людей загинули. 36 – дістали поранень. Серед…

56 хв. ago

На Дніпропетровщині посеред дороги перекинувся мопедист

У понеділок, 1 червня, у Кривому Розі на проспекті Миру сталася аварія за участі мотоцикліста.…

1 годину ago

На Дніпропетровщині спалахнули господарчі споруди

Вдень 1 червня на провулку Поштовий селища Широке Криворізького району, виникла пожежа. Прибувши за викликом…

1 годину ago