Події

У Кам’янському районі чоловік пограбував жінку на залізничній станції

За скоєння злочину поліцейські затримали жителя міста Верхівцеве. 20-річний молодик заволодів рюкзаком потерпілої, у якому знаходилися мобільний телефон та особисті речі.

Подія сталася на пероні однієї із залізничних станцій у Кам’янському районі. Правоохоронці встановили, що жінка очікувала прибуття потяга та поставила на лавку рюкзак із речами. Раптово до неї підбіг незнайомий юнак, схопив рюкзак і втік. Потерпіла одразу звернулася до поліції. Поліцейські відділення поліції № 3 Кам’янського районного управління поліції оперативно встановили особу зловмисника. Ним виявився 20-річний житель міста Верхівцеве.

Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За погодженням із Жовтоводською окружною прокуратурою йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід — тримання під вартою.

Правоохоронці закликають громадян бути уважними на вокзалах та в місцях скупчення людей і не залишати особисті речі без нагляду.

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

4 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

6 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

6 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

8 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

8 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

9 години ago