“Війна – дуже депресивний фактор для людей. Люди живуть з постійною тривогою в серці, часто не знаходять ніякої ради і тоді вдаються до екстремальних вчинків.
За останній тиждень працівники Нікопольської станції ЕМД, структурного підрозділу КНТ «ОЦЕМД та МК» ДОР» двічі виїжджали на виклики з приводу спроб самогубства.
В одному із сіл Нікопольського району 64-річний чоловік намагався покінчити з життям через повішання, на щастя його вчасно знайшли та викликали ЕМД. На допомогу виїжджала бригада Нікопольського району. Пацієнту вчасно була надана медична допомога, життя врятовано, постраждалий госпіталізований.
А напередодні ввечері поступає ще один виклик з приводу самогубства чоловіка 49 років в м. Нікополі – вогнепальне поранення. Виїхала бригада інтенсивної терапії та реанімації. Чоловік методично готувався до цієї акції, виготовив якийсь саморобний пістолет, прийняв добру дозу алкоголю для хоробрості, написав прощальну записку і вистрілив собі в підборіддя, стріляв тричі і добряче покалічився, але залишався живий, родичі знайшли його в дуже важкому стані і викликали ЕМД. Постраждалого доставили в лікарню, швидко обстежили, перевели на кероване дихання і скерували на лікування в обласну лікарню ім. Мечникова. Потерпілого доставляли на апараті штучної вентиляції легень, передали нейрохірургам обласної лікарні у вкрай важкому стані.
Всім, хто самовіддано працював заради порятунку життя обох пацієнтів – глибока подяка і шана”, – йдеться у повідомленні.
У Дніпрі ліквідували пожежу на території підприємства. Вранці 13 травня надійшло повідомлення про пожежу на…
Декорації вже встановлено. Репетиції вистави «Вій» тривають… Містична історія Миколи Гоголя оживає на сцені Театру…
Із настанням теплої пори року та активним ростом рослинності у Кам’янському розпочався сезон активного покосу…
Український співак Ігор Целип разом зі співачкою Мар’яною Романишин презентували нову спільну пісню “Весільна” —…
Бур’яни між бруківкою - поширена проблема для дворів і тротуарів. Є кілька простих і доступних…
На даний момент в одному з підрозділів КП "Транспорт" Кам'янського проходять поточний середній та ревізійний…