Протягом доби спільна група Нацполіції та СБУ встановила, що до теракту причетний 16-річний неповнолітній, який шукав можливість швидкого заробітку. Через Телеграм-канал він вступив у контакт з представниками російських спецслужб, від яких отримав інструкції та координати об’єкта у Дніпрі. Неповнолітній придбав необхідні компоненти для виготовлення вибухових пристроїв, замаскував їх під вогнегасники, спорядив для дистанційного підриву та встановив біля об’єкта. Поблизу також розмістив налаштовані на відеоспостереження замасковані мобільні телефони. 23 листопада він дистанційно підірвав обидва вибухові пристрої, внаслідок чого загинула людина та важкі поранення отримав поліцейський вибухотехнік. Скоївши подвійний теракт, хлопець повернувся до Києва, де тимчасово проживав і планував затаїтися, щоб уникнути відповідальності.
Фігуранта затримали, йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що спричинив загибель людини). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.
Комплекс оперативних та слідчих заходів проводили поліцейські слідчого управління, кримінального аналізу та оперативники кримінальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі співробітниками СБУ в Дніпропетровській області, за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.
Вже традиційно спортивна весна у Кам’янському розпочинається з фестивалю бального танцю «Kids STAR WAY». Про…
Трагічну новини повідомив мер міста Андррій Білоусов. "15 лютого під час виконання бойового завдання поблизу…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
Вранці1 березня надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Шевченка Соборного району Дніпра. Прибувши за вказаною…
У суботу, 28 лютого, у Дніпрі на вулиці Робочій сталась аварія. Там зіштовхнулись Tesla та…
27 лютого борці відділення греко-римської боротьби кам’янської ДЮСШ №3 взяли участь у Відкритій першості міста…