Categories: Культура

Кам’янська школа мистецтв №2 виховує нове покоління українських композиторів

Кам’янська школа мистецтв №2 — це динамічний простір, де плекається та реалізується творчий потенціал кожного учня. Прагнучи зробити освітній процес максимально цікавим та креативним, адміністрація та педагогічний колектив навчального закладу постійно впроваджують інноваційні методики.

Новий напрямок : “Композиторська майстерня”

Саме з цією метою, починаючи з 1 вересня 2025-2026 навчального року, до варіативної частини освітньої програми музичного відділення було запроваджено новий предмет — “Композиторська майстерня”.

Результати цієї ініціативи не змусили на себе чекати: вже за перші три місяці навчання юні музиканти створили свої перші авторські твори.

Міжнародне визнання

Кульмінацією стало міжнародне визнання. Учениця Кам’янської школи мистецтв №2 Бурназа Мар’яна взяла участь у ІV Міжнародному конкурсі музики Міри Шентюрк, який відбувся 20–23 листопада в онлайн-форматі.

Мар’яна блискуче дебютувала у номінації “Юний композитор” зі своїм першим твором — етюдом “Початок”. Завдяки яскравому таланту та наполегливій праці вона здобула Диплом І премії!

Окрім почесної нагороди, Мар’яна отримала цінний подарунок: персональну консультацію з композиторкою Мірою Шентюрк та допомогу з подальшим створенням і нотним записом твору у програмі MuseScore.

Щиро вітаємо Мар’яну та її викладача, Ксенію Пєніє, із цією знаковою перемогою!

Бажаємо невпинного творчого натхнення та успішного написання нової музики!

Margaret

Recent Posts

Для молоді Кам’янського провели квіз “Сталева логіка”

Учасників вітав міський голова Андрій Білоусов. «Сталева логіка» — під такою назвою у Кам'янському відбувся…

1 годину ago

Мер Кам’янського привітав військових 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ ЗСУ з третьою річницею

"Вітаю воїнів, ветеранів та весь особовий склад 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ з…

1 годину ago

Поліція Дніпра затримала підозрюваного у пограбуванні

У Центральному районі підозрюваний попросив у перехожого мобільний телефон, а потім скористався його неуважністю та…

3 години ago

На Дніпропетровщині 14-річний хлопець отримав тяжкі травми, впавши з електросамоката

У період літніх канікул медики традиційно фіксують збільшення кількості дитячих травм. Однією з найпоширеніших причин…

4 години ago

У Біофарма Плазма Кам’янського провели турнір з міжнародних шашок

Напередодні Дня Української Державності у Біофарма Плазма Кам'янське відбувся особливий турнір із шашок-100 — міжнародних…

5 години ago

У Кам’янському перевірили роботу системи екологічного моніторингу

Департамент екології та природних ресурсів Кам'янської міської ради спільно з КП КМР «Екосервіс» та ТОВ…

5 години ago