Інспектори проводили тематичні лекції, інтерактивні зустрічі, тренінги та ігрові вправи. У доступній і зрозумілій формі школярам пояснили, що таке домашнє насильство, які його види існують та чому булінг — це теж форма насильства, про яку не можна мовчати. Для кращого сприйняття матеріалу поліцейські використали тематичні відеоролики.
Молодші школярі виконували творчі завдання: створювали «долоньки підтримки», малювали світ без насильства та вчилися висловлювати емоції без агресії.
Старшокласники долучалися до дискусій щодо причин насильницької поведінки, відповідальності за такі дії та шляхів запобігання конфліктам.
Окремий акцент інспектори зробили на темі кібербулінгу. Учням розповіли, як захищати особисту інформацію, правильно реагувати на образи чи погрози в мережі та куди звертатися за допомогою у разі небезпеки.
Педагогам і батькам поліцейські нагадали: важливо бути уважними до емоційного стану дітей, адже саме він часто сигналізує про проблему швидше, ніж слова.
Кампанія «16 днів проти насилля» стала не просто інформаційною. У кожному закладі освіти вона перетворилася на відвертий діалог між дорослими та дітьми, об’єднавшись навколо головної ідеї — насильству не місце у нашому суспільстві.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "7 березня, перебуваючи вдома у відпустці, помер солдат…
Астрологи склали рейтинг господинь за знаком Зодіаку. Він показує, хто дійсно створює затишок і комфорт…
Аварія сталася на трасі неподалік Кам'янського у понеділок, 9 березня. Вона потрапила на камери відеоспостереження…
У Дніпропетровській області зник 74-річний Віталій Прожуган. Чоловік мешкає у селі Єлизаветівка Дніпровського району. Востаннє…
У Кривому Розі дорогу не поділили вантажівка та легковик автошколи. На Нікопольському шосе у Кривому…
Увечері 9 березня, на вулиці Спортивній Заводського району Кам’янського. Горів дах та майно в гаражі…