Categories: Економіка

Захист співробітників в умовах війни: на Каметсталі встановлюють модульні укриття

В умовах повномасштабної війни та постійної загрози ворожих атак на українські міста питання безпеки персоналу стає найпріоритетнішим для промислових підприємств. На Каметсталі реалізується масштабний інвестиційний проєкт, спрямований на створення додаткових захисних укриттів для співробітників. 

До кінця року на території комбінату будуть встановлені 14 КТЗУ – колективних тимчасових засобів укриття для захисту працівників безпосередньо на робочих місцях. Ці споруди призначені насамперед для технологічного персоналу, який через специфіку своєї роботи не має можливості швидко залишити робоче місце та дістатися основних укриттів, розрахованих на довгострокове перебування.

Енергетичні підрозділи, зважаючи на їхню критичну важливість, отримали першочергову увагу: для них змонтовано та готово до використання за призначенням сім укриттів, включаючи три наземного і чотири підземного типу. Ще сім модульних укриттів будуть встановлені у виробничих цехах підприємства протягом грудня.

Колективні тимчасові засоби укриття забезпечують надійний багаторівневий захист. Основним матеріалом слугують броньовані сталеві листи високої міцності та залізобетонні елементи. Між захисними оболонками розташовано гумовий амортизаційний прошарок, який значно підвищує опірність конструкції до руйнування. Ще один захисний шар – армувальна металева сітка. Для додаткового зміцнення та підвищення протиуламкового захисту укриття засипані гранульованим шлаком.

Підземні захисні укриття розміщуються у попередньо підготовлений котлован і, подібно до наземних, мають додатковий евакуаційний вихід на випадок блокування основного.

Збудовані укриття розраховані на розміщення від 5 до 8 осіб. Усі модульні укриття обладнані електрикою та 24/7 доступні для персоналу.

Олена

Recent Posts

Кам’янське відвідав німецький волонтер

До Кам'янського завітав Тім Шрамм – заступник окружного голови партії AfD міста-побратима Вупперталь (Німеччина), який…

2 хв. ago

Віталій Козловський переспівав хіт 18-річної давності “Загадай” і зачарував новим звучанням

Український співак Віталій Козловський переспівав свій хіт 18-річної давності і зачарував новим звучанням. Цьогоріч розпочався новий творчий…

31 хв. ago

Не хворійте цієї зими! 5 продуктів для сильного імунітету від нутриціолога

Взимку, коли на ринку менше свіжих овочів і фруктів, важливо підсилювати раціон продуктами, що підтримують…

1 годину ago

На Харківщині загинув захисник з Кам’янського

Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. " 30 травня в бою поблизу населеного пункту Липці…

1 годину ago

Тільки у 4 знаків Зодіаку бездоганний музичний смак: перевірте, чи ви у списку

Астрологи виділили чотири знаки Зодіаку, які вирізняються особливим відчуттям музики. Їхні плейлисти - це мікс…

2 години ago

З Днем сухопутних військ, Кам’янське!

Військових привітав мер Андрій Білоусов. "12 грудня — День Сухопутних військ України. Цей рід військ…

2 години ago