Хронометрах сюжету, підготовленого для конкурсу, – до 3 хвилин. Він може бути присвячений одній із запропонованих тем. Розповідь про молодь чи культуру під час війни, жінок у тилу. А ще – як відрізнити правду від маніпуляцій.
Готові роботи потрібно подати через онлайн-форму до 2 січня 2026 року. Їх розглянуть журі, яке визначить фіналістів і переможців. Одні отримають подарунки. Найкращі – потраплять на «Репортер Camp» у Львові.
Мета конкурсу – дати старшокласникам можливість спробувати себе в ролі журналістів, медіафахівців і ведеомейкерів. Навчити критичному мисленню та створенню власних історій, які змінюють суспільство.
Реалізовує ініціативу команда проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури України за підтримки Ради Європи. Серед партнерів – ОБСЄ, Національна суспільна телерадіокомпанія та Український католицький університет.
Фігуранти заробляли на оборудках із бюджетними підрядами, які держава проводила для відновлення та ремонту критичної…
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ніч у Камʼянському минула без надзвичайних ситуаціх. В…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "8 ворожих БпЛА знищили сили ППО цієї ночі…
У понеділок, 3 серпня, у Дніпрі на перехресті Полтавського шосе та вулиці Мохової сталась ДТП.…
Овен Вам доведеться відчути потужний приплив впевненості, який допоможе відмовитися від сумнівів і діяти рішучіше,…
З 31 липня по 2 серпня у Києві відбувся чемпіонат України з академічного веслування серед…