За інформацією обласної військової адміністрації, унаслідок ворожої атаки пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, який забезпечував електроживлення значної частини області. Ситуація складна. Втім, щойно дозволить безпекова ситуація, енергетики розпочнуть роботи з відновлення.
Відсутнє електропостачання у мешканців Південного та частково Заводського районів. На цей момент зупинено централізоване теплопостачання правобережної частини міста.
Також завтра зранку у місті не курсуватимуть трамваї. Для забезпечення перевезень мешканців буде збільшено кількість автобусів на маршрутах.
Міські лікарні правобережної частини міста переведені на роботу від генераторів.
Школи знаходяться на планових канікулах. Садочки готові прийняти дітей, але за бажанням батьків діти правобережної частини міста можуть залишитись вдома.
Централізоване водопостачання забезпечується в повному обсязі. У Кам’янському працюють Пункти незламності — там можна зігрітися та підзарядити гаджети.
Інформація про розташування Пунктів Незламності доступна за посиланням: https://bilousov.dp.ua/punkty-nezlamnosti-ta-diyuchi-sverdlovyny-u-m-kamyanskomu
Пара туристів із Кривого Рогу - 27-річна жінка та 28-річний чоловік - вирушили маршрутом з…
У кризових ситуаціях одні знаки Зодіаку губляться, а інші проявляють свої найсильніші сторони. Лише декілька…
У середу, 8 липня, у дніпровських Telegram-каналах з’явилися повідомлення про розбиту автівку. Потрощений Ford Fusion…
8 липня у Дніпрі сталася надзвичайна ситуація. В будинку на проспекті Героїв, 46, який у…
На дитячому майданчику по вул. Бурхана, 5 виконано роботи з оновлення ігрового обладнання. Про це…
На затопленому кар'єрі, що розщташований у межах ландшафтного заказника «Візирка» у Кривому Розі, виявили тіло…