Якщо ви зважитеся спробувати спекти його одного разу, зрозумієте, що це найсмачніший яблучний пиріг, який ви коли-небудь їли в своєму житті. Головна особливість десерту в тому, що для нього необхідне тонке повітряне тісто філло, яке робиться з винного оцту, води, оливкової олії і борошна. У домашніх умовах його приготувати важко, для цього необхідна спеціальна техніка, яка є на виробництвах, тому краще купити вже готове тісто в супермаркеті. Далі вам залишиться лише зробити найсмачніший яблучний пиріг.
Інгредієнти:
1. Можна вибрати яблука солодші або кисліші – залежно від того, які фрукти вам подобаються. Їх потрібно вимити і, не очищаючи від шкірки, прибрати серцевину, потім нарізати яблука часточками. Їх відкласти в сторону і зайнятися кремом.
2. У глибоку миску вбити яйця, всипати цукор, перемішати вінчиком або збити міксером. Туди ж влити вершки, ще раз перемішати або збити.
3. Дістати тісто з морозилки, розкласти на столі, змастити кожен лист вершковим маслом за допомогою силіконового пензлика. Якщо переживаєте, що тісто порветься, можете класти по два листи і потім змащувати маслом. Важливо, що з тістом філло потрібно працювати швидко, так як воно майже миттєво сохне при кімнатній температурі. Щоб цього не відбувалося, можна накрити його вологим рушником.
4. Кожен змащений лист тіста потрібно згорнути гармошкою і викласти у форму для запікання кругом, залишаючи невелику відстань між ними.
5. Потім у вільних проміжках розташувати яблука і змастити пиріг кремом. Поставити десерт у розігріту до 180 градусів духовку на 25-30 хвилин до утворення рум’яної скоринки.
Ось і все – простий яблучний пиріг готовий, його можна додатково посипати цукровою пудрою і подати до столу. Смачного!
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "18 червня поблизу населеного пункту Стариця на Харківщині…
Українська акторка Наталка Денисенко виходить заміж вдруге. Коханий Юрій Савранський освідчився їй. Радісною новиною знаменитість поділилась в Instagram. Артистка опублікувала серію…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
Сьогодні відзначаємо одне з головних державних свят — день ухвалення Основного Закону, який закріпив фундаментальні…
У суботу, 27 червня, у Дніпрі водій Hyundai намагався втекти від патрульних, а коли його…
У Кривому Розі сталася аварія на воді — гідроцикл врізався в катер, який буксирував водний…