У Кам’янському відбувся міжконфесійний захід до Національного дня молитви

Кам’янське долучилося до Національного дня молитви. Цей день було встановлено Верховною Радою України, аби щороку 24 лютого країна єдналася разом у вірі та духовній стійкості.

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“У кіноконцертному залі «Мир» зібралися військовослужбовці та військові капелани, родини загиблих Героїв та волонтери, представники різних релігійних конфесій і парафіяни, представники міської та районної влади, керівники управлінь і департаментів міста. Присутні об’єдналися у спільній молитві за захисників України, за всіх, хто постраждав від війни, за родини загиблих, за дітей, за майбутнє держави та справедливий мир на українській землі.

Захід проводився за ініціативи Духовної ради Кам’янського. Висловлюю вдячність церквам та релігійним спільнотам за те, що упродовж усіх років війни вони залишаються надійною опорою громади, поєднуючи духовну опіку людей з волонтерською діяльністю, допомогою і підтримкою захисників та усіх, хто цього потребує.

Ця важлива й знакова подія об’єднала громаду в спільному прагненні миру. І я вірю, що наша спільна молитва обов’язково буде почута”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

Кам’янчанам дали роз’яснення щодо роботи КП “Благоустрій”

Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…

4 години ago

Кам’янчанка перемогла на всеукраїнському турнірі з панкратіону

18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…

5 години ago

У Кам’янському представники ГО “Бджола” долучилися до збору крові для захисників (відео)

До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…

5 години ago

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня.   Музей історії…

5 години ago

BAFTA-2026: стали відомі імена переможців премії

Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…

6 години ago

На Дніпропетровщині легковик влетів під фуру

У вівторок, 24 лютого, на трасі Е50, яка поєднує Дніпро та Кривий Ріг, позашляховик врізався…

6 години ago