У Дніпрі патрульні виявили трьох п’яних водіїв авто

Днями у Соборному районі Дніпра під час комендантської години патрульні зупинили водія автомобіля Audi.

Він мав ознаки алкогольного сп’яніння та погодився пройти освідування. Результат — 1,96 проміле алкоголю. На нього склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.

Водія автомобіля Hyundai зупинили у Чечелівському районі. Чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння. Він пройшов освідування. Результат підтвердив, що водій нетверезий — 1,27 проміле алкоголю в його крові. На нього склали відповідний протокол.

Ще одного кермувальника Hyundai зупинили вночі на Донецькому шосе. Він мав ознаки алкогольного сп’яніння і пройшов освідування на місці. Результат — 1,45 проміле алкоголю. На чоловіка склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.

В усіх випадках патрульні відстороняли водіїв від керування авто.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *