Categories: Події

Мешканка Дніпропетрвщини відправляла молодих дівчат у секс-рабство

Поліцейські міграційної поліції Дніпропетровської області викрили канал переправлення дівчат за кордон для сексуальної експлуатації. Правоохоронці затримали 36-річну мешканку Кривого Рогу, яка організувала вербування молодих дівчат, зокрема і неповнолітніх. Фігурантці повідомлено про підозру, зараз вона перебуває під вартою.

Встановлено, що жінка підшукувала дівчат із вразливих категорій та обманом схиляла їх до виїзду до Об’єднаних Арабських Еміратів, пропонуючи високі заробітки. Наразі встановлені чотири потерпілі дівчини віком від 16 до 21 року, які стали жертвами сексуальної експлуатації.
Ліквідували міжнародний канал торгівлі людьми поліцейські управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчими відділення поліції № 5 Криворізького районного управління поліції.
14 квітня поліцейські спільно із спецпризначенцями провели санкціоновані обшуки у Кривому Розі – вилучили мобільні телефони, банківські картки та чорнові записи.
Організаторку злочинної схеми затримали в порядку ст. 208 КПК України. Слідчі повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми) та обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.
Зараз поліцейські встановлюють можливих спільників підозрюваної. Також перевіряється інформація про інших дівчат, яких могли обманом переправити за кордон. Слідчі дії тривають.
Процесуальне керівництво здійснює Криворізька північна окружна прокуратура.
Олена

Recent Posts

Кам’янське передало позашляховик для військових (відео)

Про чергову допомогу війську повідомив мер Андрій Білоусов. "На термінове звернення захисників із 71-Ї окремої…

4 години ago

На Дніпропетровщині майже 14 тисяч людей вже пройшли безкоштовний «Скринінг здоров’я 40+»

Майже 14 тисяч жителів Дніпропетровської області вже скористалися програмою «Скринінг здоров’я 40+». Про це повідомив…

5 години ago

У Кам’янському відбувся звітний концерт творчих колективів

5 червня у Кіноконцертному залі «МИР» відбувся традиційний звітний концерт творчих колективів закладу — свято,…

6 години ago

Кам’янські борці вибороли чотири “бронзи” на всеукраїнському турнірі

У Пелагеївці відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті І.І. Бобровіча. Змагання зібрали сильних…

6 години ago

Кам’янські гімнастки здобули низку нагород на всеукраїнському турнірі у Вінниці

З 4 по 7 червня у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Elite Cup»,…

7 години ago

Вийшов трейлер екшн-трилера “Як пограбувати банк” з Ніколасом Голтом (відео)

Вийшов український трейлер кримінального екшн-трилера "Як пограбувати банк" (How To Rob A Bank) від визнаного…

7 години ago