Кам’янчанам нагадали про необхідність повірки водяних лічильників

До уваги споживачів, житлові приміщення (квартири) яких обладнані приладами розподільного обліку (лічильником холодної води).

Адміністрація КП ДОР «Аульський водовід» інформує, відповідно до вимог ч. 2 статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  обслуговування та заміна вузлів розподільного обліку/приладів-розподілювачів теплової енергії здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено законом або договором.

Згідно з вимогами статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором.

Наказом Мінекономрозвитку України від 13.10.2016 р. № 1747 встановлено, що міжповірочний інтервал для всіх лічильників води становить 4 роки.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі не проведення споживачем періодичної повірки в установлені терміни, відповідний прилад обліку виводиться із експлуатації та знімається з абонентського обліку. При цьому нарахування плати за послугу від моменту зняття індивідуального лічильника з абонентського обліку проводиться згідно затверджених норм споживання послуги та відповідно до кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Дата завершення міжповірочного інтервалу зазначена у Акті опломбування або Акті обстеження лічильника. У разі завершення міжповірочного інтервалу, слід завчасно подати заявку на проведення повірки приладу обліку, звернувшись до організації, яка надає відповідні послуги з повірки. Наголошуємо, що КП ДОР «Аульський водовід» не здійснює повірку лічильників.

Для проведення розпломбування чи опломбування квартирного засобу обліку холодної води задля проведення його заміни/ періодичної повірки/ прийняття на абонентський облік споживачеві необхідно подати відповідну заяву до виконавця послуг КП ДОР «Аульський водовід» (адреси підрозділів за посиланням: https://www.aulivoda.org.ua/?page_id=270).

Після проведеної повірки Свідоцтво відповідності приладу обліку нормативним вимогам необхідно надати до КП ДОР «Аульський водовід».

Враховуючи вищезазначене, наголошуємо на необхідності своєчасно проводити періодичну повірку індивідуальних приладів обліку (лічильників) холодної води.

Олена

Recent Posts

Зірка “Гаррі Поттера” зустрівся з українкою та вразив словами підтримки

Українка Діана Паско нині перебуває в США, і днями вона зустріла одразу двох зірок фільмів…

1 хв. ago

Понад 100 оборонців з Дніпропетровщини вже долучилися до безкоштовних тренувань

На Дніпропетровщині втілюють проєкт «UA Move» для реабілітації ветеранів. Люди, які повернулися з війни, можуть…

1 хв. ago

Кам’янське втратило двох захисників

Трагічну новину повідомив міський голова Андрій Білоусов. "5 лютого 2025 року, під час виконання бойового…

29 хв. ago

В архівному управлінні Кам’янського відкрили виставку до роковин Чорнобильської катастрофи

За сприянням міського голови Андрія Білоусова в архівному управлінні Кам’янської міської ради підготовлено документальну виставку…

36 хв. ago

У Дніпрі маршрутка врізалася у тролейбус (відео)

Вранці у четвер, 23 квітня, у Дніпрі на Набережній Перемоги сталася серйозна аварія за участі…

1 годину ago

У Кам’янському визначать переможців «Кубка відкриття сезону» серед дітей

Сьогодні, 23 квітня, на стадіоні «Надія» відбудуться вирішальні матчі Кубка міста Кам’янське-2026 з футболу «Кубок…

2 години ago