“5 лютого 2025 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Піщане на Харківщині, загинув солдат Шевчук Сергій Миколайович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Сергій Шевчук народився 25 червня 1972 року в Кам’янському. У 1990 році закінчив ПТУ №22. Тривалий час працював на ПрАТ «Камет-Сталь». У липні 2023 року став на захист України та її народу. У нього залишилися дружина та донька.
Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 24 квітня о 13:30 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14:44 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній.
16 квітня, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Рівне на Запоріжжі, загинув сержант Чергінець Дмитро Сергійович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Дмитро Чергінець народився 20 вересня 2001 року в Кам’янському. У 2022 році закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка». У березні 2022 року добровольцем став на захист України та її народу. Без єдиного сина залишилися батьки.
Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 24 квітня о 13:30 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14:45 на Алеї Героїв кладовища по вул.Весняній”, – йдеться в повідомленнях.
Шановні мешканці Кам’янського. Нагадуємо графік роботи Мобільного ЦНАП на цьому тижні: Графік прийому з 11:00…
У сезон грибів та ягід тисячі українців вирушають до лісу, не підозрюючи, що за деякі…
6 червня у Ліцеї №40 відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату міста з шашок-100. Протягом…
Нову прем’єру у Кам’янському театрі глядачі чекали з особливим нетерпінням. На сцені — легендарний «Вій»…
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. У Камʼянському ніч минула тихо та без…
У Берегові на Закарпатті поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці, яким виявився мешканець Кривого Рогу.…