Минулого тижня у Кам’янському народилося 18 дітей

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов.

“Протягом ночі на території міста було тихо та без надзвичайних подій. За повідомленням начальника ОВА, оборонці знищили над Дніпропетровщиною 13 безпілотників. Дякуємо захисникам, які цілодобово боронять від ворога рідну землю.

Минулого тижня, в період з 15 по 21 червня, в нашому місті на світ зʼявилося 18 немовлят: 10 хлопчиків та 8 дівчат. Нехай малеча зростає здоровою та щасливою, а мир і спокій якомога швидше повернуться до нашої рідної країни!

Гарного всім понеділка та плідного початку робочого тижня!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво