Під час досудового розслідування встановлено, що минулого року одна із сільських рад уклала договір із товариством на виконання комплексу проєктних робіт, необхідних для оцінки технічного стану гідротехнічних споруд та підготовки заходів щодо їх подальшого ремонту в одному з населених пунктів громади.
У ході з’ясування обставин було встановлено, що товариство фактично не виконало передбачених договором робіт і не розробило відповідної документації. Попри це, підозрюваний підписав акти прийому виконаних робіт, достовірно знаючи, що до них внесено неправдиві відомості щодо фактичного виконання договірних зобов’язань.
Слідчі Криворізького районного управління поліції за погодженням із Криворізькою центральною окружною прокуратурою, повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 ККУ.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Зустрічаємо новий день без надзвичайних подій на території…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "7 ворожих БпЛА збили цієї ночі у небі…
Підозрюваного викрили на продажі автомата та понад 60 набоїв. «Товар» він намагався продати за 45…
Овен У вівторок Овни можуть відчути, що прийшов час припинити чекати і перейти до конкретних…
У Дніпрі оголошено терміновий розшук літньої жінки. Сьогодні вранці, 22 червня, 73-річна Тамара Счистленок самовільно…
У Кривому Розі Саксаганський районний суд виніс вирок місцевому хірургу, який вимагав від пацієнта неправомірну…