У Кам’янському все спокійно

Про ситуацію в місті повіломив мер Андрій Білоусов.

“Протягом цієї ночі на території міста надзвичайних подій не сталося.

Дякуємо Силам оборони за захист. Тихого і спокійного всім дня!” – доповів мер.

Вам буде цікаво