Гандболістки з Кам’янського здобули срібло на всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч»

З 14 по 17 червня 2026 року в Ужгороді відбувся фінальний етап змагань з гандболу в межах проєкту «Пліч-о-пліч».

Команда дівчат 7–8 класів ліцею №20 імені О.І. Стовби гідно представила Дніпропетровську область. За результатами жеребкування, суперниками наших спортсменок стали команди з Миколаївської, Кіровоградської, Сумської та Волинської областей.

У чвертьфіналі гандболістки здобули перемогу над командою Вінницької області, після чого в півфіналі здолали суперниць із Хмельниччини.

У вирішальному матчі наші спортсменки поступилися команді з Одеської області з рахунком 23:21, ставши срібними призерками турніру.

Вам буде цікаво