На виїзді з Дніпра загорілось авто: вогонь пошкодив ще одне, є постраждалий

У четвер, 25 червня, у Дніпровському районі, на виїзді з обласного центру, пролунав вибух. В результаті надзвичайної події одне авто згоріло повністю. Ще одна автівка отримала пошкодження, коли проїжджала повз.

Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу ГУНП Дніпровського району. Попередньо, в багажнику автівки вибухнув побутовий балон з газом, через що й виникла пожежа.

У пресслужбі ДСНС Дніпропетровської області Інформатору відповіли, що повідомлення про пожежу отримали приблизно о 12:30. Площа загоряння двох автівок склала 4 квадратні метри. Займання ліквідували о 12:52.

36-річний чоловік отримав опіки рук. Усі обставини надзвичайної події встановлюють правоохоронці.

Вам буде цікаво