Про чергову допомогу повідомив мер Андрій Білоусов.
“У межах міської програми «Допомога фронту» спрямували чергову субвенцію з міського бюджету в розмірі 500 тисяч гривень для потреб військової частини А5249.
Ці кошти виділено на поточний ремонт автомобільної техніки наших оборонців. На передовій справний транспорт — це мобільність підрозділів, успішне виконання бойових завдань та, найголовніше, збережені життя наших бійців.
Отримали відеозвернення від Захисників зі словами вдячності громаді. Пишаємося нашим незламним військом та підримуємо Сили оборони. Кам’янське поряд!” – поділився мер.
Відео можна переглянути тут.