У Кам’янському все спокійно

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Протягом ночі на території міста було тихо – без надзвичайних подій.

Бажаю всім гарної неділі та мирного неба!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво