Політика

Кам’янське втратило двох захисників

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“23 червня поблизу населеного пункту Станіслав на Херсонщині загинув солдат Синєок Олександр Олександрович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Олександр Синєок народився 8 квітня 1989 року в Камʼянському. Закінчив Національний університет податкової служби. Тривалий час працював в ІТ «Cіklum». У серпні 2025 року став на захист України та її народу. У нього залишилися дружина, батьки та сестра.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 1 ипня о 09:00 в парафії Преображення Господнього УГКЦ (проспект Василя, Стуса, 1а). Поховають воїна о 10:15 на Алеї Героїв кладовище по вул. Весняній.

19 червня, перебуваючи у відпустці, помер солдат Бураков Андрій Леонідович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника.

Андрій Бураков народився 5 листопада 1987 року в Камʼянському. У 2005 році закінчив ПТУ №22. Тривалий час працював на будівництві. У січні цього року став на захист України та її народу. У нього залишилися мати та брат.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 1 липня о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 15:15 на кладовищі по вул.Романківській”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

У Камʼянському виставили на продаж ресторан біля площі ДМК

Виставлено на продаж магазин непродовольчих товарів та кафе "Люкс" з літнім майданчиком у центрі міста…

9 години ago

У селищі поблизу Кам’янського сталася ДТП

14 серпня близько 16:30 у центрі селища Курилівка сталася аварія. Зіткнулися два легкові автомобілі, один…

10 години ago

Роботи з благоустрою, виконані у Кам’янському цього тижня

Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за  період з 07.08.2026 по 13.08.2026 було…

10 години ago

Кам’янчани можуть отримати грант до €100 000 на розвиток стартапів

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що EIT Urban…

11 години ago

У Кам’янському на Гайдамацькій ремонтують дорогу

В Кам'янському біля будинку №13 на вул. Гайдамацькій розпочали підготовчі роботи. Старе зношене асфальтове покриття…

11 години ago

Кам’янська Школа мистецтв №4 переїхала у нове приміщення

Кам’янська школа мистецтв №4 змінює адресу. Про це повідомили у позашкільному закладі. "Відтепер ми чекаємо…

12 години ago