Нестор Шуфріч: Якщо не змінити ставлення до вітчизняного виробника, то економіку не вдасться підняти не те що за наступні 5, а за всі 55 років

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ заявив під час робочої поїздки по Дніпропетровській області.

У Кам’янському Нестор Шуфрич зустрівся з трудовим колективом промислового підприємства «ЗІП», яке виробляє лакофарбову продукцію і за обсягами виробництва посідає одне із чільних місць в Україні. Крім того, «ЗІП» ходить до п’ятірки найбільших лакофарбових компаній СНД.
Як розповів народному депутату директор Віталій Титаренко, у 2013 році оборот підприємства становив 60 млн дол., а зарплата — близько 600 доларів.
«Сьогодні оборот підприємства втричі менший. Купівельна спроможність людей впала, зате в рази зросла вартість електроенергії та ін. Дуже складно сьогодні працювати, щоб і рентабельність на підприємстві була, і людей зберегти, і зарплати платити нормальні», — сказав Віталій Титаренко.
Як зазначив Нестор Шуфрич, така ситуація, а часом і гірша, майже на всіх колись успішних підприємствах.
«Це яскравий приклад того, до чого «дохазяйнувалася» нинішня влада. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у парламенті низку економічних і соціальних законопроектів, але цей парламент вони не цікавлять, у нього інша мета і завдання. Розікрасти бюджетні гроші, посварити українців на питаннях мови і віри. Голосно піаритися, але нічого не робити ні для людей, ні для розвитку економіки», — сказав Нестор Шуфрич.
Він підкреслив, що сьогодні важливо не боятися, не залишатися осторонь, а обов’язково прийти на виборчу дільницю і проголосувати. Проголосуват
и за мир, за майбутнє — нормальне, безпечне. Де при владі команда людей, яким болить серце за Україну і які розуміють, як будувати і розвивати економіку.
«Що пропонує Юрій Бойко і його команда? Перш за все, встановити мир в Україні і почати розвиток шести ключових галузей економіки: автомобіле- і машинобудування, космічної галузі, ракето- і літакобудування, сільського господарства. Це дозволить уже за 3-5 років не тільки відновити економіку країни, підвищити добробут пересічного українця і повернути додому мільйони українських заробітчан, ай вивести з часом Україну у топ-20 провідних економік світу. А головне – це зробити тарифи справедливими і обґрунтованими для людей і для підприємств. Щоб і люди могли нормально жити, і підприємства — працювати», — підсумував Нестор Шуфрич.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *