Дороги на Днепропетровщине признаны худшими в Украине

Один из основателей “Новой почты” Владимир Поперешнюк опубликовал антирейтинг украинских дорог, которыми компания брезгует пользоваться.
«Дякую Раулю Чілачаві за дуже корисний проект ТОП-5 найгірших доріг України (https://www.facebook.com/2hpcomua/): Київ — Кривий Ріг, Кропивницький — Кривий Ріг, Миколаїв — Кривий Ріг, Херсон — Кривий Ріг, Миколаїв — Кропивницький.
Хто захоче інвестувати кошти в території, до яких неможливо доїхати? Хто захоче відвідати друзів і родичів, дістаючись до них ділянками землі, які називаються дорогами? Хто захоче ризикувати своїм життям, здоров’ям або витрачати гроші на ремонт автівки? Звісно, що ніхто!
У Нової Пошти є свій антирейтинг доріг, якими ми не користуємося взагалі. Це дороги національного значення: Решетилівка-Дніпро, Тернопіль-Стрий, Кропивницький-Миколаїв, Кривий Ріг — Миколаїв та інші (на карті відмічені червоним). Де-факто, їх не існує. Такого занепаду я не пам’ятаю. Ми кожного дня їх обіжджаємо (дорогами, що на карті зеленим), а це зайві кілометри, години та гроші. Тільки на об’їзд ми витрачаємо на рік більше 50 млн. грн. Якщо взяти до уваги, що подібним чином себе ведуть тисячі компаній по всій Україні, можна лише уявити ту фантастичну цифру витрат, які несе український бізнес через жахливий стан цих доріг. Їх вистачило би на будівництво десятків автобанів за найкращими світовими стандартами.
Аби уникнути поступового відмирання цілих регіонів і відновити економічний та культурний прогрес, нам потрібно будувати дороги! Звісно, що чиновники ніколи з цим не впораються, тому час передавати їх у приватну власність, робити платними і в найближчий час матимемо європейські автобани!».

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *