Олександр Трухін: «Металурги — сила і гордість України!»

Напередодні Дня металурга Олександр Трухін, кандидат в депутати від партії Слуга народу, привітав зі святом металургів Марганця і Кам’янського та передав вітання від Президента Володимира Зеленського.

21 липня в Україні відзначають День металурга. Міста Марганець та Кам’янське, які входять у виборчий округ №40 — провідні центри вітчизняної металургії, яка створює основу національної економіки України.

Напередодні професійного свята поздоровлення від Президента Володимира Зеленського металургам Марганця і Кам’янського передав Олександр Трухін, кандидат в депутати в окрузі №40 від партії Слуга народу:

«Металурги — люди з особливим характером. Професіонали, що працюють на результат, вміють тримати слово і будь-яку справу доводити до кінця. Знаю це особисто: мої дідусь, батько і мати багато років працювали на Дніпровському меткомбінаті в Кам’янському. Глибоко поважаю представниківметалургійної галузі — найважливішої для України. Хочу передати привіт і найкращі побажаннявід Президента Володимира Зеленськогоусім людям вогняної професії!»

«Міцного здоров’я, успіхів, миру і добробуту вам і вашим родинам», — від щирого серця побажав металургам Олександр Трухін напередодні свята.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *