Платежи за некачественное отопление каменчанам пересчитают

Об этом сообщили в коммунальном предприятии «Тепловые сети».

«Шановні мешканці міста Кам’янське.

У місті розпочався опалювальний сезон 2017-2018 років.

Комунальне підприємство Кам’янської міської ради “Тепломережі» забезпечило подачу теплової енергії на всі житлові будинки та об’єкти інфраструктури міста. Але, у зв’язку з випадками не ефективної роботи внутрішньобудинкових мереж житлового фонду, в окремих приміщеннях осель послуга централізованого опалення надається не в повному обсязі.

З метою виявлення випадків недоданої послуги централізованого опалення окремих приміщень, та подальшого перерахунку оплати за теплову енергію при КП КМР «Тепломережі» створена комісія, в яку входять фахівці нашого підприємства та КП КМР «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду». Зазначена комісія організовує свою роботу на підставі заяв мешканців міста, які необхідно надавати в центри надання адміністративних послуг Дніпровського (просп. Перемоги, 63), Заводського (просп.. В.Стуса, 10/12) та Південного (вул. Затишна, 3) районів.
Після висновків комісії складається акт про стан опалення в окремих приміщеннях та приймається рішення про необхідність перерахунку за теплову енергію», — говорится в сообщении.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *