Мэр Каменского поздравляет работников культуры и мастеров народного искусства

Каменской городской голова Андрея Белоусов поздравил работников культуры и мастеров народного искусства Каменского с их праздником.

«Шановні працівники культури Кам`янського!

Щиро вітаю вас зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Ви працюєте тоді, коли відпочивають інші, щедро ділитеся з людьми багатством своєї душі, несете їм світло краси і гармонії, даруєте радість спілкування з прекрасним. Багато діячів мистецтва нашого міста зробили свій вагомий внесок у розвиток української та світової культури. Ми пишаємось досягненнями своїх земляків і радіємо, що з кожним роком у Кам’янському відбувається все більше подій, які збирають гостей зі всього світу. У нас проходять масштабні театральні фестивалі, виставки світових художників; наших митців знають далеко за межами міста і навіть країни. Крок за кроком ми перетворюємо Кам’янське в потужний культурний центр Придніпров’я.

Усі ці успіхи та надбання стали можливими лише завдяки вам – яскравим, талановитим, творчим і відданим своїй справі людям. Дякую вам за професіоналізм і невтомну працю! Від щирого серця бажаю натхнення, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та нових творчих успіхів!» — говорится в поздравлении Андрея Белоусова.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *