У ці дні ми вшановуємо пам’ять тих, хто став на захист ідеалів демократії. Події лютого 2014 року назавжди увійшли в історію нашої країни та показали прийдешнім поколінням цінність єдності та згуртованості задля досягнення важливої мети – життя в розвинутій, демократичній, європейській Україні.
Ті, хто загинув в ті дні на майдані, були звичайними людьми: синами, доньками, чоловіками, батьками… Всі вони боролись за світле майбутнє своє та Батьківщини, віддавши за нього найцінніше – життя.
Схиляю голову перед мужністю та жертовністю Героїв Небесної Сотні та дякую їх батькам за виховання справжніх патріотів України. Наш обов’язок – зробити все можливе для втілення у життя ідеалів, за які вони боролись.
Пам’ятаймо тих, хто віддав свої життя за наше майбутнє.
З повагою, міський голова Андрій Білоусов
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про те, що EIT Urban…
В Кам'янському біля будинку №13 на вул. Гайдамацькій розпочали підготовчі роботи. Старе зношене асфальтове покриття…
Кам’янська школа мистецтв №4 змінює адресу. Про це повідомили у позашкільному закладі. "Відтепер ми чекаємо…
Ворог вночі поцілив ударними БпЛА по житлових будинках у Марганці, є загиблі і поранені —…
Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на 07:30.доповів голова облради Микола Лукашук. "У Марганці загинув…
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Ніч минула тихо, надзвичайних подій на території…