Группа Камень News распространяет фейковые новости и призывает к насилию

Секретарь Каменского городского совета Александр Залевский намерен обратиться в правоохранительные органы из-за фейковой публикации в Камень News.

«Від 2018 року в Кам’янському діє група в популярних соцмережах так званих «ЗМІ»  «КаміньNews», яка публікує фейковіновини. Кожна їхня публікація — ценецензурна лайка, наклепи та неправдиві звинувачення на адресу конкретної особистості. Коментують публікацію самі ж творці фейкової новини з інших сторінок, заохочуючи скандали та розбрати. Можна скільки завгодно розвінчувати фейк, але осад залишається. Тому вони навмисно маніпулюють громадською думкою, поширюють неправдиву інформацію, іноді підкріплюючи її дещицею правди, щоб люди вірили в правдивість публікації. Такий собіісторично відомий геббельсовський прийом ведення дезінформативної війни. Група ставить перед собою фінансові інтереси та політичні цілі замовників. Неправдиву інформацію, опубліковану на своїх ресурсах, вони використовують як зброю проти конкретних людей і через посередників вимагають заплатити десятки тисяч доларів за припинення цькування.

В одній з останніх публікацій група повідомила про те, що в моєму робочому кабінеті висить портрет Гітлера. Насправді творці фейкової новини за допомогою фоторедактора замінили на фото Гітлера картину-пейзаж кам’янської художниці Світлани Фоменко-Перекопської. В цей дурний фейк повірили сотні людей, публікація розлетілася різними регіонами країни. Фейком поспішив поділитися навіть одіозний українофоб Вадим Рабинович. А «Камінь-Ньюс», надуривши півкраїни, боягузливо видалив брудну новину. Проте, я встиг звернутися до Служби Безпеки України та Національної поліціїі з проханням зафіксувати злочин та маю намір подати заяву про поширення нацистської символіки і наклеп», — сказал Александр Залевский.

Этой своей публикацией группа Камень Newsперешла уже все границы, оскорбив не только секретаря горсовета, но и миллионы людей, которые погибли во Второй Мировой войне и их родственников.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *