ГО «Фонд Розвитку Кам’янського» — новий крок у розвитку нашого міста

Громадська організація «Фонд Розвитку Кам’янського» створена для розвитку міста, а також для того щоб життя в ньому стало ще зручнішим  та комфортнішим для мешканців.

Фонд надає можливості для реалізації та створення суспільних проектів, молодіжних програм, соціальних ініціатив.  Це платформа для людей, які дбають про своє житло, прагнуть жити в красивому та прогресивному місті, мати можливість для самореалізації і , звичайно, мають змогу  брати активну  участь в соціальному та культурному  житті громади.

Команда Фонду працює в наступних напрямках:

— вдосконалення роботи та взаємодії малого та середнього бізнесу міста;

— розвиток творчих та спортивних навичок дітей Кам’янського;

Під час карантинних обмежень команда Фонду взяла на себе зобов’язання піклуватись про людей,які потребують особливої підтримки та допомоги. Створено волонтерський рух стосовно  доставки продуктів харчування та інших речей першої необхідності, задля  допомоги людям, які її потребують. Номер гарячої лінії працює впродовж всього карантину: 0800 339175.

За підтримки ГО «Фонд Розвитку Кам’янського» створено футбольний клуб «ОЛІМП». Набір до команди проводився серед усіх бажаючих. Тренер Антон Литовченко показує свій високий рівень професіоналізму: команда сформована лише місяць потому, а хлопці показують високопрофесійні результати. В крайньому матчі з «Колос» (Кринички) хлопці здобули перемогу з рахунком 2:6!

В період літніх канікул командою була запропонована ініціатива для розвитку та реалізації творчих навичок дітей міста. Кожен бажаючий школяр віком від 7 до 14 років мав можливість зобразити своє бачення рідного міста на аркуші чи полотні. Перший етап конкурсу завершено, учасників будуть оголошувати та нагороджувати призами на святкуванні Дня Міста, яке відбудеться 19 вересня в Центральному парку культури та відпочинку.

Мета проєкту — дати можливість юним талантам міста бути безпосередніми учасниками процесу перетворення та удосконалення рідного краю.

Поставити питання чи запропонувати співпрацю, а також більш детально ознайомитись з проєктами Фонду ви можете на сайті: rkfond.com або за телефоном +38 098 899 1505

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *