В Каменском департаменте ЖКХ опровергли очередную ложь отдельных СМИ

В Каменском департаменте ЖКХ опровергли очередную ложь отдельных СМИ - ФОТОВ Каменском отдельные сайты, находящиеся в подчинении братьев Дубинских, продолжают вводить в заблуждение жителей, публикуя недостоверную информацию о деятельности городских властей.

В частности, на днях «журналисты» двух интернет-изданий заявили, что обнаружили признаки нарушения Закона о публичных закупках, приводя в качестве доказательств транзакции в пользу ООО «Аварийная служба города» по виду работ: «Текущий ремонт внутридомовых сетей водоснабжения, водоотведения, электроснабжения и их аварийное обслуживание».

В департаменте ЖКХ подчеркнули, что все финансовые операции осуществлялись в рамках действующего законодательства и опровергли очередную ложь.

«Поточний ремонт відноситься до послуг. Під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проєктної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року  № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року  № 301. Предмет закупівлі послуг з поточного ремонту, так само як і робіт з капітального ремонту, визначають насамперед за об’єктом будівництва, а вже потім зазначають цифровий код за ЄЗС. Зокрема, згідно з абз. 5 ч. 1 ст. 4 Закону № 3038 об’єктами будівництва є будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси та частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури», – отметили в департаменте ЖКХ.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *