«Друзі, нам потрібна ваша допомога! Ми також приймаємо участь в “Бюджет Участі” міста, які нам допоможуть зробити паркові зони ще більш комфортні та сучасні для ВАС!
У нас три чудових проекта, а саме:
№ 38 “Літня зона відпочінку “Пляжний парк” – категорія інфраструктура.
Цей проект допоможе облаштувати комфортну пляжну зону, яка розташована в лівобережном парку.
№ 36 “Дводенний рок-фестиваль “БітлоМанія” – категорія екологія, ІТ та культура.
Назва говорить сама за себе! Цей фестиваль, який об’єднає усю область, підніме культурну планку міста та створить новий творчий простір! Перелік локацій ви зможете побачити в афіші заходу!
№ 37 “Роледром “РОЛ PARK” – категорія фізична культура та спорт.
Роледром – це критий майданчик для заняття на роликах, якого не вистачає у нашому місті. Він буде розташований в центральному парку та працюватиме цілий рік!
Нижче посилання на проекти для голосування!
Також, ви маєте змогу голосувати в терміналах Приват24 та ЦНАП!
Вибір за вами, але пам’ятайте, що ПАРК НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
https://budget.e-dem.ua/1210400000/project/17088?compid=2359
https://budget.e-dem.ua/1210400000/project/17081?compid=2359
https://budget.e-dem.ua/1210400000/project/17086?compid=2359», – говорится в сообщении КП «Парки Каменского».
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "6 грудня поблизу населеного пункту Піщане на Харківщині,…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
У суботу, 13 грудня, у Дніпрі на закинутій АЗС неподалік ТРЦ "Караван" знайшли тіло чоловіка.…
Щороку 14 грудня ми вшановуємо тих, хто став на захист життя мільйонів людей, — учасників…
Поліцейські в Дніпрі виявили у водія речовину, схожу на наркотичну. 11 грудня ввечері, патрулюючи Шевченківським…
У п'ятницю, 12 грудня, у місті Самар Дніпропетровської області під час відключення світла вагітна жінка…