Ушел из жизни почетный гражданин Каменского

6 травня пішов з життя Почесний громадянин міста Кам’янське Ткаченко Дмитро Пилипович.

Дмитро Пилипович Ткаченко народився 5 серпня 1923 року в селі Зеленому Петровського району Кіровоградської області в селянській родині. У 1941 році закінчив середню школу у селі Жовтому П’ятихатського району Дніпропетровської області.
З початку війни рив окопи зі своїми односельцями, а по досягненню 18 років, у серпні 1941 року був призваний до лав Червоної Армії. Пройшов навчання в 4-ому Повітрянодесантному батальйоні 3-го Повітряного корпусу.У травня 1942 року розпочав службу в 33-ій гвардійській дивізії Сталінградського фронту – сапером. У вересні 1944 року на Сандомирському плацдармі в Польщі був тяжко поранений, лікувався у воєнному шпиталі м.Тамбова. Після закінчення Другої світової війни у 1945 році вступив до Дніпропетровського медичного інституту, закінчивши навчання у 1950 році за спеціальністю «Лікувальна справа».
Трудову діяльність розпочав районним лікарем акушер-гінекологом в селі Велика Писарівка Сумської області, де працював до 1955 року.
З жовтня 1955 року почав працювати на посаді лікаря акушер-гінеколога у 9-ій міській лікарні м.Дніпродзержинська, а у листопаді 1956 року Дмитро Пилипович очолює гінекологічне відділення 9-ої міської лікарні.Заступником головного лікаря з акушерства і гінекології працює з серпня 1962 року по листопад 1968 року.
У листопаді 1968 року його призначено головним лікарем 9-ої міської лікарні. Цього ж року вченою радою Дніпропетровського медичного інституту присвоєноступінь кандидата медичних наук.
На посаді головного лікаря перебував 23 роки. В цей період ним було виконано понад 1000 операцій.
З 1991 року по 2014 рік працював лікарем-гінекологом-онкологом гінекологічного відділення 9-ої міської лікарні.
Дмитро Пилипович Ткаченко – ветеран Другої світової війни, нагороджений орденами «Червоної Зірки», «Вітчизняної війни», «Знак Пошани», «Жовтневої Революції», «Богдана Хмельницького» та чисельними медалями.
Рішенням Дніпродзержинської міської ради від 26 вересня 2005 року №614-20/ІV Ткаченкові Дмитру Пилиповичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Дніпродзержинська».
Світла пам’ять про Дмитра Пилиповича назавжди залишиться у серцях друзів, колег, вдячних пацієнтів.
Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким, друзям покійного.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов,
Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет. 

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *