Работы в Каменском ведутся круглосуточно

В Днепропетровском областном совете прокомментировали ход ремонтных работ на водоводе в Каменском, сообщает пресс-служба облсовета.
«450 будівель Кам’янського лишаються без води: про перебіг ремонту місцевого водогону.
На проспекті Свободи в Кам’янському цілодобово працює техніка й тривають ремонтні роботи. Там заіржавілі труби водогону замінюють на нові.
«Комунікації тут датовані 1977-м роком. Строк їхньої експлуатації давно минув, втім, грошей на якісний й комплексний ремонт ані Аульський водогін, ані місцевий водоканал не мали. Не так давно кам’янський водоканал був взятий у керування обласною радою. Ми допомогли підприємству налагодити менеджмент підприємства, вийти на ринок електроенергії та отримати відповідну ліцензію на її постачання. Вітдак підприємство розрахувалося за спожиту електроенергію на 100%, перестало накопичувати борги і змогло на розгорнути ремонт водогонів. Оновлення ми почали з чи не найскладнішої ділянки, яка забезпечує водою 450 будівель Кам’янського», — розповів гендиректор КП ДОР «Аульський водовід» Віталій Неопрятний.
Роботи триватимуть з 5 по 9 травня. На цей час водопостачання у забудовах на вулицях Республіканській й Лісопильній, проспектах Свободи, Аношкіна й частково Шевченка припинено. Аби кам’янчанам швидче повернути воду, ремонтні роботи ведуться цілодобово. На ділянці працює 13 одиниць техніки й 30 робітників.
«Зношені мережі й, відповідно, часте відключення водопостачання — проблема, що притаманна не тільки Кам’янському. Така ж ситуація спостерігається в Новомосковському районі, Криворізькому, Гвардійському, Черкаському, в Нікополі й низці сіл регіону. Саме тому цьогоріч ми заклали у обласному бюджеті 28, 4 млн грн, які спрямуємо на будівництво якісних систем водопостачання», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук», — говорится в сообщении.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *