Станом на 9 червня на коронавірус хворіють 389 кам’янчан

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради, станом на 7:00 9 червня у Кам’янському на коронавірус хворіють 389 чоловік: 41 людина знаходиться на стаціонарному лікуванні, 348 ‑ на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів.

Загалом з початку реєстрації у Кам’янському зафіксовано 6666 (з 1 по 8  червня – 31) лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 6015 — одужали (протягом минулого тижня — 73), 262 — померли.

Аби уберегти себе та своїх близьких − дотримуйтесь протиепідемічних заходів та рекомендацій лікарів.

Як захистити себе від вірусних інфекцій?

— зміцнюйте імунітет (повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму);

— мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком;

— дотримуйтесь правил особистої гігієни;

— провітрюйте приміщення, у якому знаходитесь;

— використовуйте захисну маску в публічних місцях;

— уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ;

— уникайте скупчення людей (віруси не циркулюють у повітрі і не переміщуються на далекі відстані. Відстань – це гарантія безпеки, мінімальна дистанція — 1,5 метра);

— уникайте дотиків до свого обличчя: не торкайтеся руками своїх очей, носа та рота.

Лікарі зазначають, що велике значення у лікуванні має вчасне діагностування. На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, які спостерігаються при грипі та звичайній застуді − біль у горлі, кашель, температура. Визначити можуть тільки спеціальні тести. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. У цьому його найбільша небезпека.

Саме тому, якщо ви відчули симптоми захворювання чи протягом останніх 14 днів спілкувались із людиною хворою на коронавірус – відразу попередьте про це свого сімейного лікаря. Надалі ‑ лікар має алгоритм дій, що робити. Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням!

Бережіть себе та своїх близьких!

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *