В «Днепропетровскгазе» утверждают, что не «бодяжат» газ

Об этом газовщики заявили на своей странице в Интернете.
«У ЗМІ та соцмережах трапляються скарги на те, що якість газу значно погіршилась, а його витрата — збільшилась. Звучать припущення, що працівники газової компанії “розбавляють” газ, через що на підігрів чайника тепер потрібно більше часу і блакитного палива.
Давайте разом розберемось, чому це неможливо:
додавання в газову систему кисню створює газоповітряну суміш, яка може вибухнути;
додавання інертного азоту призводить до відриву полум’я. Це переривання процесу горіння, що створює велику небезпеку для споживачів.
сторонній газ для підмішування, наприклад, азот, коштує дорожче природного газу.
⠀Розбавляти газ — смертельно небезпечно та економічно невигідно нікому.
А тепер про можливі причини погіршення якості горіння газу:
Неправильна експлуатація газових приладів. Наприклад, якщо газовий пальник на плиті давно не чищений та засмічений, знижується подача газу і зростає час, необхідний на підігрів води.
Неправильно відрегульовано подачу повітря до горілки на плиті.
Недостатньо провітрюване приміщення. Внаслідок зниження концентрації кисню і підвищення концентрації СО2 в приміщенні зростає витрата газу і збільшується час нагрівання води.
Тож Дніпропетровськгаз радить періодично перевіряти стан газового обладнання та дотримуватись правил безпеки використання газу у побуті задля власної безпеки та своїх рідних!», – говорится в сообщении.

Олена

Recent Posts

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

3 хв. ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

4 хв. ago

Вночі над Дніпропетровщиною збили 12 безпілотників

Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…

30 хв. ago

Графіки відключення світла у Кам’янському на сьогодні, 19 листопада

Згідно з інформацією ДТЕК, діятимуть такі графіки: Група 1.1 з 01:30 до 05:00 з 07:00…

33 хв. ago

На Дніпропетровщині з’явиться перший модульний міст

У прифронтовому районі Дніпропетровщини встановлюють перший модульний міст довжиною 40 метрів — сучасну переправу, яка…

33 хв. ago

У Кам’янському районі згорів житловий будинок

Сьогодні вночі 19 листопада, на вулиці Черняховського у Жовтих Водах Кам’янського району, сталася пожежа. Горів…

38 хв. ago