У Кам’янському пройшла акція до Всесвітнього Дня без пластику

З нагоди Всесвітнього Дня без пластику представники ГО «Бджола» провели тематичну акцію. Протягом трьох днів з 26 по 28 червня у Кам’янському працювали спеціальні намети, в яких можна було обміняти побутовий пластик на еко-торбинки. Під час проведення акції було зібрано 34,6 кг пластику та роздано понад 1000 еко-сумок. Весь пластик направили на підприємство, що спеціалізується на прийомі та переробці вторинної сировини.

«Проблема засмічення пластиком актуальна для нашого міста. Якщо виключити пластикові пляшки та пакети, левової частки тих самих стихійних звалищ просто б не було. Сподіваємось, що наша ініціатива підштовхне містян більш відповідальніше ставитися до оточуючого середовища», — зазначив представник ГО «Бджола» Володимир Кремінь.

За словами голови Дніпропетровської обласної організації ПП «Бджола» Олександра Лукашова, актуальність заходу посилилась забороною розповсюдження пластикових пакетів, що набирає чинності в Україні з 2022 року.

«Партія «Бджола» та мер Кам’янського Андрій Білоусов підтримали ініціативу наших активістів. Можемо припустити, що після заборони пластикових пакетів в торгівельних мережах з’явиться екологічна упаковка, проте припускаю, що її вартість може бути вищою за нинішню. Більш того, перехідний період може ознаменуватись перевищенням попиту над пропозицією. Тому максимально сприяємо містянам в підготовці до нової якості шопінгу», — зазначив Олександр Лукашов.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *