АТОвці Кам’янського можуть отримати гранти на освіту

Ветерани АТО/ООС можуть отримати 400 євро на навчання. Кошти – на оплату курсів професійної підготовки чи підвищення кваліфікації. Приєднатися до проєкту можна до 31 серпня. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Запрошуємо ветеранів та ветеранок долучитися до проєкту. Він для тих, хто хоче змінити роботу або підвищити кваліфікацію», – сказав в.о начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак.

Аби взяти участь у відборі, слід надіслати анкету. Учасників запросять на дводенний тренінг. Там розкажуть, як ефективно шукати роботу, будувати кар’єру, розвивати лідерські якості.

Найперше організатори прагнуть підтримати тих, хто не має постійного місця роботи або отримує низьку зарплату, самостійно виховує дітей, утримує багатодітну родину чи має інвалідність.

Наступний етап – заповнення грантової заявки. Потрібно буде визначитися із навчальним курсом та обґрунтувати свій вибір. Переможці отримають гранти на оплату курсів з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або професійної підготовки.

Питання можна надсилати на адресу [email protected].

Проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України» впроваджує Агенство ООН з питань міграції за фінансування ЄС.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *