У Кам`янському пройдуть всеукраїнські автомобільні змагання «Camion Rallye»

31 липня та 1 серпня в Кам’янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова відбудеться видовищне автомобільне змагання національного рівня — IV етап трофея ФАУ з ралі на серійних авто.

Відкриття першого офіційного дня змагань «Camion Rallye» — 31 липня о 18:00 біля Кам’янської міської ради на майдані Петра Калнишевського. Тут зберуться автомобільні екіпажі з усієї України. Організатори очікують близько 80 учасників різного рівня підготовки — від професійних автогонщиків до початківців, які хочуть долучитися до автомобільного спорту. У ході урочистої церемонії відкриття всі екіпажі будуть представлені на подіумі, звідки й почнеться старт першої не швидкісної частини змагань. З дотриманням правил дорожнього руху автомобілісти попрямують на асфальтований майданчик в районі 65-ї автобази за адресою: Західний проїзд, 1а, де на закритій території пройдуть перші швидкісні заїзди.

1 серпня з 12:20 в районі вулиці Набережна на житловому масиві Дніпробуд (Річпорт — «Полум’яні Зорі») будуть проходити змагання другого дня. Спортсмени долатимуть спеціальні швидкісні ділянки на час. Траса ралі довжиною майже 6 кілометрів з видовищними розворотами і віражами розроблена з дотриманням всіх норм безпеки і вимог Автомобільної Федерації України (FAU). Фініш першого екіпажу очікується о 17:40. Всі учасники повернуться на майдан Петра Калнишевського, де розкажуть про свої враження від змагань у інтерв’ю та матимуть час для  фото і спілкування зі своїми вболівальниками.

Фінал та нагородження переможців відбудеться 1 серпня о 19:30 на майдані Петра Калнишевського.

Організатором та генеральним партнером заходу є компанія «IZI-PROJECT» (ІЗІ-Проджект). Партнери змагання: екологічні фарби OIKOS та служба охорони ДЖЕБ.

До уваги глядачів, які планують відвідати захід! Просимо суворо дотримуватися правила безпеки під час заходу:

— у глядацьких зонах уникайте скупчення та дотримуйтесь соціальної дистанції, використовуйте маски

— виконуйте вказівки організаторів та суддів

— звертайте увагу на обмежувальні стрічки та сітку

— ніколи не стійте спиною до траси

— не стійте за вигинами доріг та трамплінами

— не стійте на зовнішній стороні поворотів

— не виходьте на трасу навіть на короткий час

— тримайте дітей за руку

— тримайте собаку на короткому повідку

Будьте відповідальними! До зустрічі на Camion Rallye 2021!

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *